Yetkili Servis Menü

İSKİ, İZGAZ ve AKM Doğaltaş'da Leica ürünleri hakkında bilgilendirme yapıldı.

Ağustos ayı Leica kullanıcı ziyaretleri kapsamında İSKİ Kağıthane tesislerinde demo faaliyeti gerçekleştirilmiştir. Özellikle dış sahada yapılacak ölçümlerde karşılaşılan sıkıntılar neticesinde Leica’nın kameralı modelleri hakkında tanıtım talep eden İSKİ ekibine Disto D410 model 150m menzilli kamaralı dış saha lazer metresi tanıtılmış ve kurum satın alma konusunda karar vermiştir.

İzmit İZGAZ’ın benzer ölçüm talepleri doğrultusunda Kocaeli Körfez’de bulunan tesislerine ziyaret gerçekleştirilmiş ve dış saha lazer metrelerimizden D810, D510 ve D410 dış saha ölçüm modelleri tanıtılmış firma D410 alımı konusunda karar vermiştir.

Dudullu’da bulunan AKM Stone firmasına yapmış olduğumuz Leica 3D Disto satışı sonrasında cihazın kullanımı ile ilgili video çekimi gerçekleştirdik. Firmanın Dragos’ta ki bir villada yapmayı planladığı şömine projesi için Leica 3D Disto kullanılmış, sorunsuz montaj, 2 ve 3 boyut DXF rölöve sayesinde yüksek hassasiyet ölçü alma işlemi gerçekleştirilmiştir.

Farklı ölçü alma ve imalat aşamalarından oluşan prosedür 5 dakikalık tanıtım filmine dönüştürülerek youtube’a upload edilmiştir. Video için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz;
https://www.youtube.com/watch?v=R86MTU_z4as