Yetkili Servis Menü

OERLIKON, Welding Eurasia Kaynak Fuarı’na damga vurdu

Tüyap Kongre ve Fuar Merkezi’nde 09-12 Şubat 2017 tarihleri arasında düzenlenen WELDING EURASIA Kaynak, Birleştirme ve Kesme Teknolojileri Fuarı’nda Oerlikon’un yeni ürünleri sergilendi. Oerlikon standını yerli ve yabancı firmaların temsilcileri, çözüm ortakları, tüketiciler ve meslek kuruluşları ziyaret etti.

2. kez WIN fuarına katılan OERLIKON Kaynak Makinaları ve Aksesuarları yurt genelindeki bayileri, yetkili servisleri ve son kullanıcılar tarafından ziyaret edildi. OERLIKON, WIN fuarında, kaynak sektörüne sunmuş olduğu geniş ürün gamından inverter MIG, TIG, PLAZMA, MMA kaynak makinalarının tümünü sergilerken, kaynak aksesuarları ve sarf malzemelerinin de tanıtımını yaptı. Özellikle Avrupa’ da üretilen yeni nesil OERLIKON CITOPULS III serisi, inverter ve sinerjik MIG kaynak makinaları, en çok ilgi çeken ürünler arasındaydı.

WIN Welding 2017 fuarında savunma endüstrisi, otomotiv, gemi yapımı ve genel imalat sektörlerinden kullanıcılar, OERLIKON kaynak makinaları ve aksesuarları hakkında detaylı bilgi edinme fırsatı yakaladı.

Avrupa’da üretilen OERLIKON kaynak makinaları, uzun yıllara dayanan tecrübesi ile kaynak konusunda ilerleyen teknolojiye yön veriyor. OERLIKON markasının kalitesine duyulan güven de müşterilerinden tam not alıyor. Reis Makina, 2015 yılında Türkiye distribütörlüğünü aldığı OERLIKON Kaynak Makinaları ve Aksesuarları ile Kaynak sektörünü kalite ile buluşturmaya devam ediyor.